Redakcja

Marek – zajmuje się marketingiem na Facebooku, od kiedy portal ten wszedł na polski rynek. Tajniki prowadzenia fanpage, organizowania konkursów i pisania aplikacji do gier na FB, oraz tworzenia angażującego kontentu – ma w jednym palcu. Od pewnego czas zagłębia się też w kręte ścieżki Instagrama.

Inga – to nasz najbardziej zorientowany w innowacyjnych możliwościach komunikacyjnych, członek zespołu. Już na studiach zafascynował ją świat aplikacji mobilnych, dziś wykorzystuje je w życiu zawodowym jako narzędzie marketingowe, a swoimi uwagami dzieli się z naszymi Czytelnikami.

Elżbieta – to najbardziej wykształcony z członków naszego zespołu i jednocześnie redaktor naczelna. Jest wykładowcom komunikowania marketingowego i od ponad piętnastu lat obserwuje rynek reklamy poddając działania marketingowe różnych firm i organizacji analizie, a niejednokrotnie ostrej krytyce lub szczerym pochwałą.

Obok tej trój „stałej” załogi, nasza Redakcja składa się również z wielu specjalistów, pracujących i odnoszących sukcesy w branży marketingowej, którzy od czasu do czasu dzielą się na łamach naszego portalu swoją wiedzą.