Najpopularniejsze kursy – kurs coachingu

W ostatnich latach coaching zyskał na popularności, a wiele osób zdecydowało się na uprawienie tej dyscypliny zawodowo. Wszechnica.uj.pl oferuje wszystkim zainteresowanym w pełni profesjonalny kurs coachingu, w trakcie którego możliwe jest poszerzenie wiedzy i zdobycie nowych umiejętności praktycznych w zakresie:

  • formułowania pytań coachingowych,

 

  • przełamywania psychologicznych blokad klientów,

 

  • posługiwania się różnorodnymi metodami z zakresu psychologii i filozofii w trakcie sesji coachingowych.

 

Kurs coachingu warto odbyć u fachowców. Nie jest przy tym istotne, czy jest to nasz pierwszy, czy kolejny kurs. Uczenie się od osób, które posiadają wieloletnie doświadczenie umożliwia obiektywne przyjrzenie się swojej pracy, a w razie potrzeby – jej weryfikację. Kurs coachingu stanowi zatem coś w rodzaju superwizji, której regularnie poddają się psychoterapeuci.

Obecnie szkolenie to nie jest drogie. Coraz więcej osób jest zainteresowanych jego odbyciem, co przyczynia się do systematycznego spadku cen. Warto inwestować w samorozwój, by stawać się coraz lepszym w swojej dziedzinie. Ukończenie profesjonalnego kursu coachingu zostanie potwierdzone w drodze uzyskania certyfikatu. Z pewnością wpływał on będzie korzystanie na kształtowanie się opinii naszych klientów.