Contact center zastępuje call center, czyli zmiana w formule komunikacji z klientem

 

Call center jeszcze dekadę temu uchodziły za coś nowoczesnego, stawiały na to wszystkie banki, firmy ubezpieczeniowe i duże korporacje handlowe. Teraz powstały nowoczesne oprogramowanie informatyczne, które znajdziesz w katalogu https://www.alfavox.pl/alfa-video-contact-center służące do kontaktu i coraz więcej firm wybiera contact center.

 

Poszukiwani są pracownicy kontakt center, mężczyźni i kobiety.11111315(7)
Poszukiwani są pracownicy kontakt center.

 

Co to jest?

Jest to wielopłaszczyznowa platforma komunikacji za pośrednictwem Internetu. Używając contact center można nawiązywać połączenia tekstowe, głosowe oraz wideo. Dodatkowo aplikacje działające w ramach call center mają też pewne funkcjonalności maili, na przykład opcję przesyłania załączników oraz aktywnych linków. Oznacza to, że komunikacja przez contact center jest zdecydowanie nowocześniejsza i daje więcej możliwości niż standardowa infolinia telefoniczna.

 

 

Ważne z punktu widzenia właściciela firmy jest też to, że contact center można bardzo łatwo zintegrować ze swoją stroną – działa dyskretnie, w formie okienka, które klient otwiera, gdy chce się skontaktować z konsultantem. Poza tym dobre contact center ma też solidny system pozwalający na generowanie analiz i raportów z pracy, dzięki czemu można na bieżąco monitorować jakość pracy konsultantów.